-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарби
Тендер Prozorro UA-2024-09-24-011588-a
Торги не відбулися
108 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 540.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 540.00 UAH
Номер:
49c5362829c949f39922bcdd2fe71854
Внутрішній номер закупівлі:
22688483
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-24-011588-a
Замовник:
ДО "АВТОБАЗА ДУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
108 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.09.2024 15:35 - 29.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2024 15:35 - 02.10.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 000.00 Фарби