-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фарби
Оголошено тендер
108 000.00
UAH
Номер:
9bd074af64474527970b32cc8ae12ba8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-24-014502-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ "АВТОБАЗА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ "АВТОБАЗА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
108 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фарби
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 Фарби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.09.2024 15:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фарба автомобільна підбірна SPECTRAL Wave 2.0
Кількість
30 літр
Період постачання
до 31.12.2024
Фарба автомобільна NOVOL Base 2.0 (фарба злита по коду) 1л
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Сума108 000.00 UAH