-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області
Тендер Prozorro UA-2024-09-24-009019-a
Торги не відбулися
81 169 202.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 405 846.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 405 846.01 UAH
Номер:
7a31aa377e7e4f93b761fe2f896e9574
Внутрішній номер закупівлі:
22686213
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-24-009019-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944456
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, місто Подільськ, пр. Шевченка, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальова Олександра Юріївна +380486223596 alekovanna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
81 169 202.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.09.2024 14:21 - 06.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2024 14:21 - 09.10.2024 00:00
Аукціон:
09.10.2024 14:55 - 09.10.2024 15:30
Період кваліфікації:
09.10.2024 15:30 - 22.10.2024 13:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 169 202.20 Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області