• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області

Оголошено тендер

81 169 202.20 UAH
Номер: e160f6beb76b4f98b13ca67001fb8c0f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-24-010361-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області
Очікувана вартість: 81 169 202.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області
Примітки: Додаток до річного плану
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 24.09.2024 13:42

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 робота
Період постачання до 01.09.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти державного та місцевого бюджету
Сума81 169 202.20 UAH