• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Меблі різні (ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні)

Завершена

2 490 838.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 454.19 UAH
Номер: 53d9361c74424f36af6f4cb43470a73b
Внутрішній номер закупівлі: 22684706
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-24-007510-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Контактна особа: Марія Деренівська +380322385880 maria8135@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 490 838.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.09.2024 13:21 - 30.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 24.09.2024 13:21 - 03.10.2024 00:00
Період кваліфікації: 03.10.2024 00:00 - 07.10.2024 15:48
Період завантаження договору: 13.10.2024 00:00 - 23.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 490 838.00 Меблі різні (ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні)