-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі різні (ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні)
Оголошено тендер
2 490 838.00
UAH
Номер:
3f3403fcc54b49e8a7ff94086215db11
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-24-006250-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 490 838.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі різні (ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.09.2024 11:24
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для забезпечення комфортних умов проживання ВПО
-
Дата публікації:
24.09.2024 11:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласний бюджет;грандові кошти ;міський бюджет
Сума2 490 838.00 UAH