-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 42990000-2 «Машини спеціального призначення різні» (ламінатор Lamimark companion 230 або еквівалент, плівка для ламінування А4) для загальноосвітніх навчальних закладів Дарницького району м.Києва)
Тендер Prozorro UA-2018-07-11-000156-c
Завершена
288 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 440.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 440.00 UAH
Номер:
c84c07d4b7b94468a43164f2b59db086
Внутрішній номер закупівлі:
2267638
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-11-000156-c
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тройко Любов Миколаївна 380445628766 tender-uo@ukr.net http://druo.inet.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
288 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 440.00 UAH
Період уточнення:
11.07.2018 09:41 - 17.07.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2018 09:41 - 27.07.2018 18:00
Аукціон:
30.07.2018 15:02 - 30.07.2018 15:23
Період кваліфікації:
30.07.2018 15:23 - 31.07.2018 14:34
Період завантаження договору:
30.07.2018 15:23 - 19.08.2018 15:23
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 42990000-2 «Машини спеціального призначення різні» (ламінатор Lamimark companion 230 або еквівалент, плівка для ламінування А4) для загальноосвітніх навчальних закладів Дарницького району м.Києва)
Кількість
352 штуки
Період постачання
до 31.08.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ФОРТЕКС"
Оскарження: 30.07.2018 15:23 - 11.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30435354
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ФОРТЕКС" +380445372949 nevskiy@fortex.kiev.ua http://www.fortex.kiev.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01014, Печерський р-н, м.Київ, вул.Бастіонна, буд.15
Оскарження: 30.07.2018 15:23 - 11.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
287 443.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
287 443.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.07.2018 14:34
Документи
22
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Візуальні Технології"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34186124
-
Контактна особа:
Неда Сергій Валентинович 380445361052, 380445361052 info@visualtex.com.ua
-
Адреса:
04210, Україна, Київ, Київ, Героїв Сталінграда проспект, 12 Г, офіс 1
Початкова пропозиція
287 992.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
287 992.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
36d2188cbb4d45a5a3cd08648726ddf7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-11-000156-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ФОРТЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30435354
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ФОРТЕКС" +380445372949 nevskiy@fortex.kiev.ua http://www.fortex.kiev.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01014, Печерський р-н, м.Київ, вул.Бастіонна, буд.15
Номер договору:
622
Сума договору:
287 443.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
13.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний