-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 42990000-2 «Машини спеціального призначення різні» (ламінатор Lamimark companion 230 або еквівалент, плівка для ламінування А4) для загальноосвітніх навчальних закладів Дарницького району м.Києва)
287 443.20
UAH з ПДВ
Номер:
36d2188cbb4d45a5a3cd08648726ddf7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-11-000156-c-b1
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Контактна особа:
Тройко Любов Миколаївна 380445628766 tender-uo@ukr.net http://druo.inet.ua/
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ФОРТЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30435354
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ФОРТЕКС" +380445372949 nevskiy@fortex.kiev.ua http://www.fortex.kiev.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01014, Печерський р-н, м.Київ, вул.Бастіонна, буд.15
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
622
Дата підписання:
13.08.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
287 443.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 287 443.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 42990000-2 «Машини спеціального призначення різні» (ламінатор Lamimark companion 230 або еквівалент, плівка для ламінування А4) для загальноосвітніх навчальних закладів Дарницького району м.Києва)
Кількість
352 штуки
Період постачання
до 31.08.2018