-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-09-23-011259-a
За рахунок кошторисних призначень на 2024 рік
Торги не відбулися
281 417.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 407.09 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 407.09 UAH
Номер:
124d91b325134f96b08d23987f9be811
Внутрішній номер закупівлі:
22673243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-23-011259-a
Замовник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Гавриленко +380955301235 lesuatim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
281 417.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.09.2024 15:44 - 28.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2024 15:44 - 01.10.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴281 417.00 Природний газ