-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
281 417.00
UAH
Номер:
871ce27aa2e449ecb330cbd8eff71592
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-23-014016-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
281 417.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
За рахунок кошторисних призначень на 2024 рік.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
23.09.2024 15:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума182 093.00 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти спецфонду
Сума99 324.00 UAH