-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))
Тендер Prozorro UA-2024-09-20-005522-a
Завершена
102 212.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 511.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 511.06 UAH
Номер:
df7c5f7036234992bf44c7b7ed5c9a35
Внутрішній номер закупівлі:
22653131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-20-005522-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05500871
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, Ковель, Волинська обл. м. Ковель. вул. Геологів 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Хомич Анна Сергіївна 380672103913 anna.khomych26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
102 212.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2024 12:02 - 25.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2024 12:02 - 28.09.2024 10:00
Аукціон:
30.09.2024 11:57 - 30.09.2024 12:20
Період кваліфікації:
30.09.2024 12:20 - 30.09.2024 17:18
Період завантаження договору:
06.10.2024 00:00 - 16.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴102 212.50 Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))