-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))
Оголошено тендер
102 212.50
UAH
Номер:
9f13e47622cd49e486477c84bb99ba80
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-20-006891-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05500871
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, Ковель, Волинська обл. м. Ковель. вул. Геологів 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05500871
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, Ковель, Волинська обл. м. Ковель. вул. Геологів 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
102 212.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування:
20.09.2024 11:53
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Страхування відбувається в рамках програми кредитування на купівлю автомобіля вантажного спеціалізованого В8-1750 на шасі DAEWOO DEXEN. Кредитні кошти надаються в порядку, відповідно до рішення Ковельської міської ради №49/2 від 25.04.2024 "Про надання дозволу Комунальному підприємству «Ковельводоканал» Ковельської міської ради на отримання кредитів і укладення договорів на придбання спецтехніки та транспортних засобів".
-
Дата публікації:
20.09.2024 11:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.10.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума102 212.50 UAH