• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом

Торги не відбулися

55 738.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 558.00 UAH
Номер: a05aaaf15147402f9ffe5012d0efd23d
Внутрішній номер закупівлі: 22645841
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-19-013253-a   
Замовник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Контактна особа: Гречанюк Сергій Олександрович 380432595251 dzgvmr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 55 738.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.09.2024 16:49 - 24.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 19.09.2024 16:49 - 27.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴55 738.00 Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом