• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом

Оголошено тендер

55 738.00 UAH
Номер: b846fc314f5a4ee298d1761b3dfc697c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-19-017010-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Замовник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Очікувана вартість: 55 738.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 19.09.2024 16:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджетні кошти Вінницької міської територіальної громади
Сума55 738.00 UAH