• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Філе куряче

Торги не відбулися

286 650.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 433.25 UAH
Номер: 1aeeb95640c14b5f800ff0fd157ba7ad
Внутрішній номер закупівлі: 22640079
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-19-007354-a   
Замовник: Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
Контактна особа: Безвезюк Сергій Геннадійович +380986605783 bezvezuksergej@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 286 650.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.09.2024 13:29 - 24.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 19.09.2024 13:29 - 27.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴286 650.00 Філе куряче