• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Філе куряче

Оголошено тендер

286 650.00 UAH
Номер: 3b9f76d264104a83962ab7d84b1d0ee7
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-19-009487-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
Замовник: Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
Очікувана вартість: 286 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Філе куряче
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 19.09.2024 13:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума286 650.00 UAH