• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплектуючі до снігоприбиральної техніки

Завершена

285 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 425.00 UAH
Номер: bb725898d39142ffb83ddffa9977f4b2
Внутрішній номер закупівлі: 22637168
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-19-004424-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
Контактна особа: Піддубко Андрій Володимирович 380444839906 and-podd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 285 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.09.2024 11:22 - 27.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 19.09.2024 11:22 - 30.09.2024 10:00
Період кваліфікації: 30.09.2024 10:00 - 03.10.2024 10:24
Період завантаження договору: 09.10.2024 00:00 - 19.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴285 000.00 Комплектуючі до снігоприбиральної техніки