• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплектуючі до снігоприбиральної техніки

Оголошено тендер

285 000.00 UAH
Номер: dcf3da236c514939a5e5e5de0897450d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-19-005020-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
Замовник: Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
Очікувана вартість: 285 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплектуючі до снігоприбиральної техніки
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів
Дата опублікування: 19.09.2024 11:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума285 000.00 UAH