-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-09-18-010085-a
Торги не відбулися
1 489 850.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 449.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 449.25 UAH
Номер:
0b26bbd0fcb2459ab1afc7e2b5f78cad
Внутрішній номер закупівлі:
22628103
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-18-010085-a
Замовник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маряна Юсиба +380997104097 myusiba20101978@gmail.com http://uzhoctavaschool.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 489 850.10 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.09.2024 15:11 - 23.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2024 15:11 - 26.09.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 489 850.10 Природний газ