-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
1 489 850.10
UAH
Номер:
d90910ac99d448a2accb5222f1cfad36
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-18-012986-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 489 850.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
місцезнаходження замовника: 88015, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Академіка Корольова,4; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, відкриті торги; застосування рамкової угоди – не застосовується.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
18.09.2024 15:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету - 1489850,10 (один мільйон чотириста вісімдесят дев’ять тисяч вісімсот п’ятдесят гривень 10 коп.) з ПДВ
Сума1 489 850.10 UAH