-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природній газ.
Тендер Prozorro UA-2024-09-17-006167-a
Торги не відбулися
16 249 977.13
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 81 249.89 UAH
мін. крок: 0.5% або 81 249.89 UAH
Номер:
8b2d8499af594e87b34ded9773db7b14
Внутрішній номер закупівлі:
22609385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-17-006167-a
Замовник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга Павлище +380313138604 kevmuk_ekonom@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 249 977.13 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.09.2024 12:13 - 22.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2024 12:13 - 25.09.2024 12:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 249 977.13 Природній газ.