-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природній газ.
Оголошено тендер
16 249 977.13
UAH
Номер:
8b5da2ec391e4de39f6389b21bba1188
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-17-007408-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
16 249 977.13 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природній газ.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
17.09.2024 12:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума16 249 977.13 UAH