• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Бездротова точка доступу, конвертер та інше

Торги не відбулися

558 118.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 274.27 UAH
Номер: 19cee71f05084d38969e1b193c7abfe1
Внутрішній номер закупівлі: 22602371
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-16-013879-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 558 118.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.09.2024 17:39 - 21.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 16.09.2024 17:39 - 24.09.2024 10:00
Період кваліфікації: 24.09.2024 10:00 - 30.09.2024 15:50

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴530 691.00 Лот 1. Бездротова точка доступу та інше
  • Лот №2 ₴27 427.00 Лот 2. Конвертер та інше