• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бездротова точка доступу, конвертер та інше

Оголошено тендер

558 118.00 UAH
Номер: 15710501e76641b499269815ce8789e2
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-16-016860-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 558 118.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бездротова точка доступу, конвертер та інше
Примітки: ЛОТ 1 – Бездротова точка доступу та інше; ЛОТ 2 – Конвертер та інше.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Дата опублікування: 16.09.2024 17:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума558 118.00 UAH