-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газовий мультиблок DUNGS MBC 1200 SE S82 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2024-09-16-013373-a
Торги не відбулися
148 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 480.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 480.00 UAH
Номер:
1fdecdd89e804725859f1cd2cade1e7b
Внутрішній номер закупівлі:
22601859
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-16-013373-a
Замовник:
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321955
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дерев′янко Сергій Владиславович 380445276704 SDerevianko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
148 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2024 16:57 - 22.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2024 16:57 - 25.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 000.00 Газовий мультиблок DUNGS MBC 1200 SE S82 або еквівалент