-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газовий мультиблок DUNGS MBC 1200 SE S82 або еквівалент
Оголошено тендер
148 000.00
UAH
Номер:
1d222e876efe479191f9216dfb583ae5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-16-015988-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321955
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321955
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
148 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газовий мультиблок DUNGS MBC 1200 SE S82 або еквівалент
Примітки:
Замовник в понятті Закону "Про публічні закупівлі" відповідає пункту 3 частини 1 статті 2. Закупівля здійснюється згідно постанови КМУ від 12.10.22 року №1178
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.09.2024 16:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газовий мультиблок DUNGS MBC 1200 SE S82 або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума148 000.00 UAH