-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Телевізійне і аудіовізуальне обладнання (ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2024-09-16-012222-a
Завершена
610 175.36
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 050.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 050.87 UAH
Номер:
898854f62bf84c4da5de8185be29cceb
Внутрішній номер закупівлі:
22600599
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-16-012222-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Центр розвитку туризму м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36500659
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Руська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Митник Уляна Андріївна 380632580945 lviv.tdc@lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
610 175.36 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2024 16:15 - 21.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2024 16:15 - 24.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
24.09.2024 00:00 - 30.09.2024 17:44
Період завантаження договору:
06.10.2024 00:00 - 16.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴610 175.36 Телевізійне і аудіовізуальне обладнання (ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)