-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Телевізійне і аудіовізуальне обладнання (ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Оголошено тендер
610 175.36
UAH
Номер:
4a1c1a1eecb44f649d4766b5e551902d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-16-015058-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Центр розвитку туризму м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36500659
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Руська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Центр розвитку туризму м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36500659
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Руська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
610 175.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Телевізійне і аудіовізуальне обладнання (ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Дата опублікування:
16.09.2024 16:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума610 175.36 UAH