-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт. Влаштування пожежної сигналізації та системи голосового оповіщення про пожежу в приміщеннях Костянтинівської гімназії, смт. Костянтинівка, Вознесенського району, Миколаївської області, згідно ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Тендер Prozorro UA-2024-09-16-010749-a
Завершена
1 930 302.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 303.00 UAH
мін. крок: 1% або 19 303.00 UAH
Номер:
69f90e2a8e634fa7951faa17fa3ac9c4
Внутрішній номер закупівлі:
22599296
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-16-010749-a
Замовник:
Управління будівництва та ремонтів Южноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44354422
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, місто Южноукраїнськ, вулиця Європейська, будинок 23, кабінет 87
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Ізотова +380513655050 ubtr_umr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 930 302.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2024 15:31 - 29.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2024 15:31 - 02.10.2024 00:00
Аукціон:
02.10.2024 13:31 - 02.10.2024 13:54
Період кваліфікації:
02.10.2024 13:54 - 04.10.2024 09:34
Період завантаження договору:
10.10.2024 00:00 - 20.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 930 302.00 Капітальний ремонт. Влаштування пожежної сигналізації та системи голосового оповіщення про пожежу в приміщеннях Костянтинівської гімназії, смт. Костянтинівка, Вознесенського району, Миколаївської області, згідно ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи