• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт. Влаштування пожежної сигналізації та системи голосового оповіщення про пожежу в приміщеннях Костянтинівської гімназії, смт. Костянтинівка, Вознесенського району, Миколаївської області, згідно ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

Оголошено тендер

1 930 302.00 UAH
Номер: c7b21b39d18f4f96a83bf80d1d0af0ed
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-06-010468-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління будівництва та ремонтів Южноукраїнської міської ради
Замовник: Управління будівництва та ремонтів Южноукраїнської міської ради
Очікувана вартість: 1 930 302.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт. Влаштування пожежної сигналізації та системи голосового оповіщення про пожежу в приміщеннях Костянтинівської гімназії, смт. Костянтинівка, Вознесенського району, Миколаївської області, згідно ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 06.09.2024 14:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 930 302.00 UAH