-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2024-09-16-007915-a
Торги не відбулися
190 369.74
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 951.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 951.85 UAH
Номер:
c9e1f597ab44406da0b14d0de9b89ade
Внутрішній номер закупівлі:
22596401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-16-007915-a
Замовник:
Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22607518
-
Адреса:
48700, Україна, Тернопільська область, Борщівський р-н, м. Борщів, вул. Леся Курбаса, 5 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Грищук +380977115871 borschiv_dusw@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 369.74 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2024 13:59 - 21.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2024 13:59 - 24.09.2024 14:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 369.74 Газове паливо (природний газ)