-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Оголошено тендер
190 369.74
UAH
Номер:
d8863843a1c24f37abecaed6bfc51a5f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-16-009814-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22607518
-
Адреса:
48700, Україна, Тернопільська область, Борщівський р-н, м. Борщів, вул. Леся Курбаса, 5 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22607518
-
Адреса:
48700, Україна, Тернопільська область, Борщівський р-н, м. Борщів, вул. Леся Курбаса, 5 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
190 369.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
16.09.2024 13:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума190 369.74 UAH