-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПР-24Т-320-ВО Покрівельні матеріали
Тендер Prozorro UA-2024-09-16-006509-a
Покрівельні матеріали
Торги не відбулися
75 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 375.00 UAH
Номер:
5f6f3e433f75464f98da2f099a516f3a
Внутрішній номер закупівлі:
22594967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-16-006509-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Губаренко Вікторія 380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.09.2024 12:50 - 28.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2024 12:50 - 01.10.2024 19:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴75 000.00 Лот 1 - Покрівельні матеріали