• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Покрівельні матеріали

Оголошено тендер

90 000.00 UAH
Номер: 74ace18d058b480a9bb0d6c0c66d27c7
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-16-004931-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 90 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Покрівельні матеріали
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 16.09.2024 11:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума90 000.00 UAH