-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2024-09-16-003398-a
Торги не відбулися
910 463.95
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 104.63 UAH
мін. крок: 1% або 9 104.63 UAH
Номер:
21b343dcc4de47a892c82d4a7c4a8553
Внутрішній номер закупівлі:
22591877
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-16-003398-a
Замовник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49009, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ненахова Мирослава Ігорівна 380730027359 ddaeu_pfv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
910 463.95 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2024 10:59 - 21.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2024 10:59 - 24.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴910 463.95 09123000-7 Природний газ