-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09123000-7 Природний газ
Оголошено тендер
910 463.95
UAH
Номер:
5a041da7cd9c4aff8d44fec704037838
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-16-004193-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
910 463.95 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09123000-7 Природний газ
Примітки:
Відповідно до протоколу №116 від 16.09.2024 р.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
16.09.2024 10:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума910 463.95 UAH