-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2024-09-16-001821-a
Торги не відбулися
790 696.56
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 906.97 UAH
мін. крок: 1% або 7 906.97 UAH
Номер:
61e823816746474d94d0e2bc8899eb47
Внутрішній номер закупівлі:
22590336
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-16-001821-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Урсатьєва Наталія Анатоліївна +380636875440 tenderdpss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
790 696.56 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2024 10:04 - 21.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2024 10:04 - 24.09.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴790 696.56 ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)