-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Оголошено тендер
790 696.56
UAH
Номер:
0493371c66d24b77b9cb02605b8a97ca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-16-001951-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
790 696.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
16.09.2024 09:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Сума790 696.56 UAH