-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2024-09-13-010564-a
Місце поставки: В межах балансової належності - (Казанківська ОТГ), та підпорядкованим закладам
Торги не відбулися
4 197 354.69
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 986.77 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 986.77 UAH
Номер:
f57b36aff09f426c8f35ed2d884d08a0
Внутрішній номер закупівлі:
22585065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-13-010564-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42228027
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру, буд. 194
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Гераськова +380667679995 geraskovan1978@gmail.com http://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 197 354.69 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.09.2024 15:41 - 19.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.09.2024 15:41 - 22.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 197 354.69 Природний газ (09123000-7)