-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Оголошено тендер
4 197 354.69
UAH
Номер:
d34f3ea32e2f4f798308bfa8982b4abc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-13-012408-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42228027
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру, буд. 194
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42228027
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру, буд. 194
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 197 354.69 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Примітки:
Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
13.09.2024 15:07
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби 2024-2025 р. та на підставі затверджених тарифів на постачання природного газу для бюджетних установ Постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 р. № 896 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги” та постанову Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2024 року № 957 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022р. № 812» (далі постанова). Постановою передбачено продовження до 30 квітня 2025 року (включно) дії постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 року №812 та затвердженого нею Положення про покладення спецобов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (зі змінами і доповненнями)
-
Дата публікації:
13.09.2024 15:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ 2024р
Кількість
108557 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Природний газ 2025р.
Кількість
145000 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума4 197 354.69 UAH