-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Повітряний компресор
Тендер Prozorro UA-2024-09-13-009957-a
536 ОС
Торги не відбулися
44 956.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 224.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 224.78 UAH
Номер:
15008d153b8c43669aa507a7a0ddd1ea
Внутрішній номер закупівлі:
22584436
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-13-009957-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
44 956.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.09.2024 15:11 - 18.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.09.2024 15:11 - 21.09.2024 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴44 956.00 Повітряний компресор