• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Повітряний компресор

Оголошено тендер

44 956.00 UAH
Номер: acb64721a0724eec92a4f8d05b47603c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-13-006644-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Очікувана вартість: 44 956.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Повітряний компресор
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 13.09.2024 11:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума44 956.00 UAH