-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зволожувач дихальної суміші з підігрівом
Тендер Prozorro UA-2024-09-13-008244-a
Завершена
192 836.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 928.36 UAH
мін. крок: 1% або 1 928.36 UAH
Номер:
47652a6e72404a7aa72d91000b869b93
Внутрішній номер закупівлі:
22582733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-13-008244-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36897937
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, м.Суми, вул. Санаторна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Дудко +380951250897 zast.economy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
192 836.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.09.2024 14:08 - 19.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.09.2024 14:08 - 22.09.2024 09:00
Період кваліфікації:
22.09.2024 09:00 - 24.09.2024 09:43
Період завантаження договору:
30.09.2024 00:00 - 10.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴192 836.00 Зволожувач дихальної суміші з підігрівом