-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зволожувач дихальної суміші з підігрівом
Оголошено тендер
192 836.00
UAH
Номер:
c85a436f754242c6877159642024ab0c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-13-010355-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36897937
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, м.Суми, вул. Санаторна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36897937
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, м.Суми, вул. Санаторна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
192 836.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зволожувач дихальної суміші з підігрівом
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023:
12050 Зволожувач дихальних сумішей з підігрівом
Дата опублікування:
13.09.2024 14:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Зволожувач дихальної суміші з підігрівом
×
-
НК 024:2023:
12050 Зволожувач дихальних сумішей з підігрівом
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума192 836.00 UAH