-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання))
Тендер Prozorro UA-2024-09-13-004114-a
Завершена
1 025 780.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 128.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 128.90 UAH
Номер:
14349912538143688175780a025c1b1a
Внутрішній номер закупівлі:
22578684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-13-004114-a
Замовник:
Відділ освіти Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26454595
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, Новий Розділ, вул. Шашкевича, 11а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коник Ганна Степанівна +380326130195 nr_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 025 780.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.09.2024 11:17 - 20.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.09.2024 11:17 - 23.09.2024 11:22
Період кваліфікації:
23.09.2024 11:22 - 26.09.2024 09:53
Період завантаження договору:
02.10.2024 00:00 - 12.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 025 780.00 (ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання))