• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

(ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання))

Оголошено тендер

1 025 780.00 UAH
Номер: cbff7ff6e22e4467b7c5d48513ef3880
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-13-003738-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти Новороздільської міської ради
Замовник: Відділ освіти Новороздільської міської ради
Очікувана вартість: 1 025 780.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: (ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання))
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 13.09.2024 10:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума907 363.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума118 417.00 UAH