-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг за адресою м. Харків, вул. Чернишевська, 15)
Тендер Prozorro UA-2024-09-12-004771-a
Завершена
71 426.42
UAH з ПДВ
Номер:
0c2f766b4f314133993a9428de2ec5e6
Внутрішній номер закупівлі:
22565516
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-12-004771-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНФОСІТІ» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21232619
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, майдан Павлівський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бойко Олександра 380939667023 01032024b@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Укладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля електричної енергії (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг за адресою м. Харків, вул. Чернишевська, 15) здійснюється відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу.
Очікувана вартість:
71 426.42 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг за адресою м. Харків, вул. Чернишевська, 15)
Кількість
6526 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Контактна особа:
Яцина Вадим Володимирович 380950893334 zbutenergo@ukr.net
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Гоголя, будинок 10
Ціна пропозиції
71 426.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.09.2024 11:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ecb23c037a864b6ab73e1c4223fc66f1
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-12-004771-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Гоголя, будинок 10
Номер договору:
739/9320
Сума договору:
8 872.86 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 394.05 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
12.09.2024 11:11
Статус:
Виконаний