-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг за адресою м. Харків, вул. Чернишевська, 15)
Оголошено тендер
71 426.42
UAH
Номер:
b622237f65534e25b716882aa657681c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-12-004953-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНФОСІТІ» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21232619
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, майдан Павлівський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНФОСІТІ» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21232619
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, майдан Павлівський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
71 426.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг за адресою м. Харків, вул. Чернишевська, 15)
Примітки:
Закупівля електричної енергії (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг за адресою м. Харків, вул. Чернишевська, 15) здійснюється відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.09.2024 11:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума71 426.42 UAH