• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паливні пелети з лушпиння соняшника в пакетах 35-40 кг

Торги не відбулися

158 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 792.00 UAH
Номер: 9fffe53c71dc43c7ac3e08552892b8a6
Внутрішній номер закупівлі: 22555846
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-11-009317-a   
Замовник: САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Мироненко +380665626800 sav-centr-buh@ukr.net https://savynska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 158 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.09.2024 14:58 - 16.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.09.2024 14:58 - 19.09.2024 00:00
Період кваліфікації: 19.09.2024 00:00 - 19.09.2024 15:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴158 400.00 Паливні пелети з лушпиння соняшника в пакетах 35-40 кг