• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Паливні пелети з лушпиння соняшника в пакетах 35-40 кг

Оголошено тендер

158 400.00 UAH
Номер: 9639037b11914b62b35638dffa767892
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-11-010178-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 158 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Паливні пелети з лушпиння соняшника в пакетах 35-40 кг
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 11.09.2024 14:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума158 400.00 UAH